۱۴۰۲ شنبه ۲۰ خرداد
1398/08/02
مشهد ميزبان سومين همايش ملي مديران اطلاع رساني پزشكي و منابع علمي دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور

سومين همايش ملي مديران اطلاع رساني پزشكي و منابع علمي دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور به ميزباني دانشگاه علوم پزشكي مشهد آغاز به كار كرد.  

به گزارش وب دا، اين همايش طي روزهاي اول و دوم آبان با حضور مديران اطلاع رساني پزشكي و منابع علمي دانشگاههاي علوم پزشكي كشور و با حضور دكتر كبيري رييس مركز توسعه اطلاعات وانتشارات علمي وزارت بهداشت  به ميزباني دانشگاه علوم پزشكي مشهد در مجتمع سپيد در حال برگزاري است.

ارائه گزارش عملكرد، دستاوردها، اقدامات برجسته و فعاليت هاي ويژه دانشگاه ها، تبادل تجربيات موفق و ايده هاي نوآورانه، نقشه راه و برنامه آتي مديريت اطلاع رساني پزشكي و منابع علمي دانشگاه ها از مهمترين محورهاي اين همايش است.

رئيس مركز توسعه و هماهنگي اطلاعات و انتشارات علمي معاونت تحقيقات و فناوري وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي در اين همايش با بيان اينكه اين نشست به منظور تبادل تجارب و ارائه ايده هاي كاربردي براي اجراي در دانشگاه ها برگزار شده است اظهار كرد: در برخي از دانشگاه ها در حال حاضر فعاليت هاي نوآورانه و اقدامات بديع و جديدي انجام شده است كه نبايد محدود به يك محدوده جغرافيايي باشد و بايد به ديگر دانشگاه ها نيز انتقال يابد.

دكتر پيام كبيري خاطر نشان كرد: در پايان اين نشست پس از ارزيابي گزارش دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور و كسب امتيازات لازم، سه دانشگاه برتر معرفي و مورد تقدير قرار مي گيرند. 
تعداد بازدید:
1478
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal